Відділ комп'ютерного аналізу та обробки інформації

Впровадження та технічна підтримка МІС "Doctor Eleks"

Корисні посилання:
- сайт ТОВ "Доктор Елекс" https://doctor.eleks.com/

- портал медичної інформаційної системи "Доктор Елекс" https://ehealth.eleks.com/ 

- посилання на канал в ютубі https://www.youtube.com/c/DoctorEleks 
- посилання на телеграм-канал https://t.me/doctoreleks 
- посилання на сайт НСЗУ https://nszu.gov.ua/ 

 Контактні дані:

33028 Україна, м. Рівне, вул. Словацького, 14
тел.: +38 (0362) 62-31-42, +38 (067)282-96-95

email: med.icc.rivne@gmail.comПрограмування, розробка вебсайтів

Наша команда професіоналів швидко та якісно, використовуючи новітні технології, реалізує програмні продукти згідно Ваших замовлень. Ми допоможемо вирішити проблеми клієнта, пов’язані із висвітленням та розповсюдженням інформації в інтернеті, взаємодією програмних продуктів між собою та з апаратними модулями. Всі програмні продукти можемо розмістити як на власному хостингу, так і на хостингу замовника.

Використовуючи всі переваги мови програмування Python, що використовується нами при розробці в якості основної, ми розробили та впровадили велику кількість проектів, які стабільно працюють більше 5 років, витримуючи повсякденне навантаження, а також постійні загрози та атаки зловмисників (хакерів). Для захисту наших продуктів використовуємо сучасні технології та методології запобігання злому та пошкодження даних. На даний момент ми використовуємо технології віртуалізації серверів, що дозволяє розробляти ізольовані середовища для кожного проекту. Щоденне копіювання даних виключає загрозу втрати великої частини.

Наші працівнки знаходяться у постійному розвитку та не обмежуються лише написанням простого програмного коду, але й використовують та впроваджують різні апаратні модулі та технології, такі як Raspberry Pi.Наше ПОРТФОЛІО